این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
• ...
اعلام برامه زمانبندی ارائه حضوری مقالات و تجارب فنی
کمیته علمی همایش برنامه زمانبندی ارائه حضوری مقالات علمی، تجارب فنی و طرح مشکلات را تهیه و اعلام نمود.
1395/11/20 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات، تجارب فنی و طرح مشکلات
با توجه به درخواستهای مکرر علاقمندان، مهلت ارسال اصل مقالات، تجارب فنی و طرح مشکلات تا 30 دیماه 1395 تمدید گردید. ضمنا دوستانی که در مدت زمان مقرر موفق به ارسال چکیده مقالات خود نشده اند، میتوانند اصل مقالات خود را تا تاریخ مشخص شده ارسال نمایند.
1395/09/19 ادامه مطلب


تایید و حمایت پایگاه علمی سیویلیکا (CIVILIVA) از "اولین همایش منطقه ای مهندسی جوش و بازرسی فنی خوزستان"
مقالات این همایش در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد.
1395/08/03 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
با توجه به آغاز به کار وب سایت " اولین همایش منطقه ای مهندسی جوش و بازرسی فنی خوزستان" از متخصصین و فعالان صنعت جوش و بازرسی فنی کشور دعوت می شود ضمن مطالعه محورها و برنامه های همایش، به منظور شرکت در همایش و ارایه مقالات علمی، تجربیات فنی (Case Study)، طرح مشکلات فنی و موانع فضای کسب و کار و یا بازدید از نمایشگاه جانبی، از طریق وب سایت همایش به آدرسwww.wesk-conf.ir نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.
1395/06/31 ادامه مطلب


صدور احکام مسئولان همایش
احکام مسئولان " اولین همایش منطقه ای مهندسی جوش و بازرسی فنی خوزستان" از سوی معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز در تاریخ 26/4/95، صادر گردید.
1395/04/26 ادامه مطلب


موافقت دانشگاه شهید چمران اهواز با برگزاری همایش
پیرو پیشنهاد دانشکده مهندس مبنی بر برگزاری همایش، هیات رئیسه محترم دانشگاه در تاریخ 20/4/95 موافقت خود را مبنی بر برگزاری همایش با مشخصات زیر اعلام نمود:
1395/04/20 ادامه مطلب


همکاری گروه مهندسی مواد دانشگاه شهید چمران اهواز در برگزاری همایش
پیشنهاد همکاری گروه مهندسی مواد دانشگاه شهید چمران اهواز و انجمن صنفی مهندسین جوش استان خوزستان، به منظور برگزاری اولین همایش منطقه ای مهندسی جوش و بازرسی فنی استان، در جلسه شورای گروه مواد دانشگاه، مورخ 3/3/95، توسط رئیس و نایب رئیس انجمن ارایه گردید.
1395/03/03 ادامه مطلب


  معرفی همایش
مدعوین این جلسه از مسئولان سازمان های خصوصی و دولتی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، تشکل های قانونی  و صنایع مرتبط هستند. در این نشست، شرکت کنندگان دیدگاه های خود را با رویکرد تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ارایه خواهند نمود تا ضمن معرفی بیشتر تخصص های جوش و بازرسی فنی، زمینه اتخاذ تصمیمات جامع و قابل پیگیری، در راستای توسعه و ارتقای بهره وری صنعت جوش و بازرسی استان فراهم گردد.
  متخصصین شاغل در صنایع مختلف می توانند تجارب ارزشمند خود را در قالب ارایه حضوری بررسی های موردی(Case Study)  با دیگر همکاران به اشتراک بگذارند. درصورت نیاز کارشناسان انجمن مهندسین جوش خوزستان، راهنمایی های لازم را به منظور آماده سازی گزارش ارایه خواهند نمود. موارد برگزیده با حضور گروهی از نمایندگان صنعت و دانشگاه، حین ارایه حضوری، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. موضوعات مطرح شده می تواند درخصوص ساخت و یا تعمیر و نگهداری سازه ها و تجهیزات صنعتی بارویکرد فنی و مهندسی ، HSE، مدیریت، بازرگانی، اقتصاد و سایر موارد مرتبط با صنعت جوشکاری و بازرسی فنی باشد. بعضی از اهدف این برنامه عبارت است از: انتقال دانش و تجارب مهندسی و مدیریتی، شناخت و گسترش روش های ساخت و بازسازی، معرفی روش های نوین، تکمیل ویا اصلاح روش های ساخت و بازسازی متداول، آموزش کاربردی دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان، شناخت و معرفی متخصصین و فعالان جوش و بازرسی .

از علاقمندان دعوت می شود فرم شماره 2 را تکمیل و ارسال نمایند.

حضور اساتید دانشگاه، کارشناسان خبره و مسئولان استان فرصت ارزشمندی است تا کارشناسان و مدیران علاقمند به رشد و توسعه؛ پرسش ها، مشکلات، پیشنهادها و دیدگاه های خود را ، در زمینه مهندسی جوش و بازرسی فنی، در یک فضای کاملا تخصصی و حرفه ای مطرح نمایند. همچنین این برنامه فرصتی است مناسب جهت شناخت نیازهای پژوهشی در صنایع و زمینه ای برای تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه. از کارشناسان و مدیران دعوت می شود نیازها و مشکلات فنی ویا موانع فضای کسب و کار خود را، جهت بحث و بررسی تخصصی و یا طرح در نشست صنعت جوش و اقتصاد مقاومتی، از طریق تکمیل و ارسال فرم شماره 3، اعلام فرمایند.

چهارشنبه 07 تير ماه 1396

تا همایش ...

0-1

پوستر کنفرانس
برگزار کنندگان
حامیان معنوی
حامیان مالی
حامیان رسانه ای
پلان نمایشگاه
  دبیرخانه همایش
    آدرس:
                اهواز، پادادشهر، خیابان 10، مجتمع هیراد، طبقه سوم، واحد 15، انجمن مهندسین جوش خوزستان

     کدپستی:     6183994695
     تلفن:           06135525882
     تلفکس:        06135524850
     تلگرام:          telegram.me/WESK_Office
     ایمیل:           info@wesk-conf.ir